Stoły mobilne do domu i do biura

Każda firma consultingowa, agencja marketingowa, czy studio kreatywne powinno wyróżniać się dobrze zaprojektowaną przestrzenią. Najczęściej w jej centrum mieści się stół. To właśnie przy nim odbywają się spotkania biznesowe, negocjacje, czy burze mózgów. Mebel ten powinien charakteryzować się przede wszystkim mobilnością, która z pewnością przyda się w niejednej sytuacji.

Stoły mobilne – czy warto z nich skorzystać?

Stoły mobilne są coraz częściej wybierane nie tylko do biur, ale również do warsztatów, czy hoteli. Biorąc pod uwagę różnorodność wszystkich tych działalności, można stwierdzić, że stoły tego rodzaju są bardzo praktyczne i znajdują wszechstronne zastosowanie.

Meble biurowe powinny wyróżniać się:

  • wytrzymałością
  • stabilnością
  • łatwością w utrzymaniu czystości
  • ergonomią

To właśnie te kwestie decydują o funkcjonalności danego biura. Ostatnia z nich jest szczególnie ważna. Dlaczego? Jak wiadomo, ergonomia nie zapewnia tylko bezpieczeństwa pracownikom. Oprócz tego przyczynia się również do poprawy ich samopoczucia, a także podwyższenia efektywności wykonywanych obowiązków. Meble biurowe, które będą więc ergonomiczne, pozwolą zwiększyć wydajność Twojego pracownika. Wysokojakościowe stoły mobilne nie dość, że gwarantują ergonomię, to jeszcze sprawiają, że uczestnicy danego spotkania biznesowego czują się bardziej komfortowo – zarówno podczas omawiania ważnych tematów, jak i przedstawiania prezentacji multimedialnych. Przyznasz więc, że stół mobilny jest dobrą inwestycją, prawda?

Gdzie umieścić stół mobilny?

Dobrze wykonany stół mobilny wyróżnia się zarówno solidnym blatem, jak i stabilnością. Decydując się na mebel tego typu, warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, w którym będzie stać. Należy go również dopasować pod względem przewidywanej liczby pracowników oraz klientów. Właśnie tutaj niezwykle pomocny okazuje się stół mobilny. Dzięki wyposażeniu w kółka można go transportować oraz składać w zależności od potrzeb. Konstrukcja stołu mobilnego sprawia, że można go ustawić w dowolnym miejscu. Oprócz tego właściciel takiego mebla będzie mógł zmieniać aranżacje swojego biura, czy sali konferencyjnej.

Mobilny stół nie dość, że może służyć podczas biznesowych spotkań, czy negocjacji, to jeszcze świetnie sprawdzi się jako stół bankietowy, czy cateringowy. Jego złożenie zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund, dzięki czemu będziesz mógł go z powrotem przewieźć do sali konferencyjnej lub umieścić, chociażby w magazynie. Mobilne meble są również bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które udostępniają powierzchnię swojego biura innym podmiotom. W zależności od przewidywanej liczby uczestników do stołu mobilnego możesz także dokupić kilka innych stołów, po czym złączyć je modułowo. Meble tego rodzaju równie dobrze sprawdzą się w home office. Ich prosta konstrukcja oraz możliwość bezproblemowego transportowania sprawia, że stół mobilny jest wręcz idealny do pracy zdalnej, czy hybrydowej (zwłaszcza gdy nie każdy pracownik ma możliwość wygospodarowania osobnego pomieszczenia na biuro).

Jesteś zainteresowany zakupem mobilnych stołów do biura lub domu? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą 10office. Oferowane przez nas stoły mobilne marki Colorado są nie tylko designerskie, ale również solidne. Możesz wybierać spośród 20 kolorów blatów powstałych z płyty meblowej, a także z 5 kolorów stelaża malowanego proszkowo. Czas realizacji stołów konferencyjnych wynosi od 4 do 5 tygodni. Działalność prowadzimy na terenie miast Warszawa, Łódź, Płock, Lublin, Kielce oraz Radom (przy większych zamówieniach działamy na terenie całej Polski). Nie czekaj, tylko już teraz odwiedź stronę internetową: https://www.10office.pl i złóż zamówienie. 

Tekst sponsorowany: Sklep z meblami – 10office.pl

Poprzedni artykułAllegro – platforma aukcyjna, na której nie może zabraknąć Twojej oferty
Następny artykułMaszyna w leasingu a wywóz za granicę – co warto wiedzieć na ten temat?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj